Regulamin sklepu internetowego Proszkowafarba.pl

§1 Postanowienia ogólne

Sklep internetowy Proszkowafarba.pl prowadzony jest przez firmę FHU JADD Arkadiusz Dąbrowski, NIP: 6812078774, z siedzibą na Przemysłowa 6, 32-400 Myślenice.

Regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym Proszkowafarba.pl, a także korzystania z jego usług.

§2 Dane kontaktowe

Adres do wysyłki zamówień: Przemysłowa 6, 32-400 Myślenice.

Adres do zwrotów: Przemysłowa 6, 32-400 Myślenice.

Numer konta bankowego: 51 1240 5064 1111 0010 9360 0661.

Kontakt z obsługą sklepu możliwy jest drogą elektroniczną na adres e-mail: sklep@proszkowafarba.pl, lub telefonicznie pod numerem 570909711.

§3 Zasady zamówień

Wszystkie ceny w sklepie internetowym Proszkowafarba.pl są wyrażone w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej lub drogą mailową na adres e-mailowy podany w §2.

Składając zamówienie, klient zobowiązuje się do jego zapłaty oraz do podania pełnych i prawdziwych danych do wysyłki zamówienia.

Realizacja zamówienia następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na konto bankowe sklepu.

§4 Polityka reklamacji/zwrotów

Klient ma prawo zgłaszać reklamacje dotyczące produktów lub usług zakupionych w ramach naszego sklepu.

Reklamacje można zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej lub poprzez bezpośredni kontakt mailowy na adres Sklep@proszkowafarba.pl.

Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi maksymalnie 14 dni roboczych od daty zgłoszenia. W przypadku skomplikowanych reklamacji, które wymagają dodatkowej analizy lub kontaktu z dostawcami, czas ten może być przedłużony, jednak Klient zostanie poinformowany o takiej sytuacji w ciągu pierwszych 7 dni od otrzymania reklamacji.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, Klientowi zostanie zaoferowany zwrot środków lub wymiana produktu/usługi na nowy, zgodnie z preferencjami Klienta oraz dostępnością produktów/usług.

W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji, Klient zostanie poinformowany o przyczynach odmowy oraz udzielone zostaną wszelkie możliwe wyjaśnienia. Wszelkie informacje dotyczące procesu reklamacji będą przekazywane Klientowi drogą mailową lub telefoniczną, w zależności od preferencji Klienta.

Klient ma prawo do zwrotu zamówionych towarów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania.

Towar musi zostać zwrócony w stanie niezmienionym, w oryginalnym opakowaniu i bez śladów użytkowania.

Koszt zwrotu ponosi klient.

Zwrot zostanie dokonany w ciągu 14 dni od otrzymania przez sklep zwróconego towaru.

Zwroty proszę o dokonanie na adres:

Sklep proszkowa farba

Przemysłowa 6,

32-400 Myślenice

Prosimy o zapoznanie się z powyższymi zasadami przed zgłoszeniem reklamacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

§5 Ochrona danych osobowych

Sklep internetowy Proszkowafarba.pl gwarantuje ochronę danych osobowych klientów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Dane osobowe klientów są przechowywane i przetwarzane wyłącznie w celach realizacji zamówień oraz kontaktu z klientami.

Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane oraz do ich poprawiania.

§6 Postanowienia końcowe 

Regulamin sklepu internetowego Proszkowafarba.pl jest dostępny na stronie internetowej sklepu i jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

FHU JADD Arkadiusz Dąbrowski zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu sklepu internetowego Proszkowafarba.pl w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie z chwilą opublikowania ich na stronie internetowej sklepu.

W sprawach nieuregulowanych w regulaminie stosuje się przepisy prawa polskiego.

Kontakt z obsługą sklepu jest możliwy drogą elektroniczną na adres e-mail: sklep@proszkowafarba.pl lub telefonicznie pod numerem 570 909 711.

Klient składając zamówienie potwierdza, że zapoznał się z regulaminem sklepu internetowego Proszkowafarba.pl i akceptuje jego postanowienia.

Ładowanie...