Farba Proszkowa Antyczna Miedź 82M Połysk

72,00 zł
Brutto
Blisko

Farba Proszkowa Antyczna Miedź 82M Połysk

Cena za 1 kg.

Opis produktu:

  • Stopień połysku: 80%-100% - Nasza farba proszkowa antyczna miedź 82M oczaruje Twoje zmysły pięknym i lśniącym blaskiem, nadając Twoim elementom elegancji i ekskluzywnego wyglądu.

  • Struktura antyk - Dzięki swojej rustykalnej strukturze antyk, farba ta doda powierzchniom efektu patyny, przypominając wygląd starożytnych i szlachetnych miedzianych przedmiotów.

  • Rodzaj aplikacji: Elektrostatyka (Corona)/Tribo - Wykorzystanie zaawansowanej technologii aplikacji zapewni Twoim powierzchniom równomierne pokrycie farbą oraz doskonałą przyczepność, gwarantując wytrzymały i estetyczny efekt końcowy.

  • Temperatura wypalania: 190°C / 15-20 min - Proces wypalania farby jest szybki i efektywny, oszczędzając Twój czas i energię, jednocześnie zapewniając trwałość i odporność powierzchni na działanie czynników zewnętrznych.

  • Kolor: Antyczna miedź - Nasza farba proszkowa w odcieniu antycznej miedzi wnosi na powierzchnie ciepły i szlachetny wygląd, który doskonale wpasowuje się w różnorodne projekty.

  • Żywica: Poliestrowa - Wykorzystanie wysokiej jakości poliestrowej żywicy pozwala na uzyskanie trwałego i odpornego na uszkodzenia wykończenia, zapewniając długotrwałą satysfakcję z użytkowania.

Farba proszkowa antyczna miedź 82M w połysku to doskonały wybór dla tych, którzy pragną dodać swoim projektom szlachetnego i oryginalnego charakteru. Jej wyjątkowy efekt antyku w połączeniu z lśniącym blaskiem miedzi sprawi, że Twoje powierzchnie będą wyglądały jak dzieła sztuki. Wypróbuj ją już dziś i odkryj potęgę piękna miedzi w swoich projektach!

Cena za 1 kg.

Przy Zakupie powyżej 20 kg Cena ustalana indywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.

Consus
99 Przedmioty
Ładowanie...