Biały Podkład Do Felg FM

29,99 zł
Brutto
Blisko

Biały Podkład Do Felg FM

CHARAKTERYSTYKA

Farba proszkowa oparta na żywicy poliestrowej posiada bardzo dobre własności wyrównujące. Dzięki zastosowaniu specjalnego utwardzacza jest wolny od TGIC. W podwyższonej temperaturze farba proszkowa topi się, utwardza i tworzy ostateczną powłokę.

ZASTOSOWANIE

Farba znajduje główne zastosowanie do nakładania na powierzchnie stalowe, aluminiowe, głównie na felgi. Produkt przeznaczony jest do stosowania głównie jako grunt wyrównujący.

WŁAŚCIWOŚCI

Farba nadaje powierzchni gładkość. 

Należy unikać przegrzania powłoki farby w przypadku pokrywania następną powłoką. Jeśli temperatura utwardzania podkładu jest wyższa niż 205ºC przyczepność pomiędzy powłokami może być pogorszona. W przypadku zastosowania bezpośredniego pieca gazowego w trakcie malowania dwuwarstwowego zaleca się sprawdzanie przyczepności międzywarstwowej.

DANE TECHNICZNE

Nanoszenie KORONA
Stopień połysku (60°)  połysk (80-90%)
Wydajność 6-7 m²/kg w zależności od grubości naniesienia 
Czas utwardzania

10-25 min./180°C (temperatura metalu)

9-15 min./190°C (temperatura metalu)

7-12 min./200°C (temperatura metalu)

Opakowania

25kg

ŚRODKI OSTROŹNOŚCI

Farba proszkowa nie jest klasyfikowana jako substancja łatwopalna, ale z powietrzem jej pyły mogą tworzyć mieszaninę wybuchową, która w razie dostarczenia odpowiedniej energii wybuchnie. Wentylacja w kabinie malarskiej powinna być taka, ażeby stężenie farby proszkowej w powietrzu było co najwyżej 10 g/m3 . W obliczeniach stężenia farby proszkowej w kabinie, proszek naniesiony na elementy nie jest brany pod uwagę. W celu uniknięcia wyładowania farby proszkowej w kabinie, w sąsiedztwie przestrzeni pracującej szybkość przepływu powietrza w aparaturze kabinowej nie może spaść poniżej 0,5 m/s. Lakiernik nanoszący pokrycia powinien mieć maskę przeciwpyłową i okulary ochronne. Każde zabrudzenie skóry proszkiem powinno być zmywane wodą z mydłem. Należy unikać spawania ze względu na zawartość cynku w proszku. 

 

Przy zakupie powyżej 5 kg cenę ustalamy indywidualnie drogą telefoniczną.

Consus
bialy-podklad-do felg
973 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Ładowanie...