Komplet Do Felg FARBA + PODKŁAD

99,00 zł
Brutto
Blisko

Komplet Do Felg FARBA + PODKŁAD

Do zamówienia wliczone są:

- 1kg Farby RAL 3020 POŁYSK 

- 1kg Farby RAL 9005 POŁYSK

- 1kg Podkładu

Przedstawiamy nasz ekskluzywny "Komplet do Felg Farba 9005 Połysk + Farba RAL 3020 Czerwona Połysk" — rozwiązanie, które odmieni wygląd Twoich felg, dodając im niepowtarzalnego charakteru i wyjątkowego uroku.

Główne cechy produktu:

Farba RAL 9005 Połysk (Kolor: Czarny)

Farba 9005 Połysk to głęboki odcień czerni o imponującym połysku, który nadaje Twoim felgom elegancji i wyrafinowanego wyglądu. Czarny kolor pasuje doskonale do wielu stylów i jest synonimem klasyki.

Farba RAL 3020 Połysk (Kolor: Czerwony)

Farba RAL 3020 Czerwona Połysk to intensywny czerwony odcień, który doda Twoim felgom energii i pasji. Ten jaskrawy kolor przyciąga uwagę i nadaje się idealnie do wyraźnych i odważnych projektów stylizacyjnych.

Kompletowo Pomalowane Felgi

Nasz komplet pozwala Ci na kompleksowe odnowienie wyglądu felg. Połączenie eleganckiej czerni z intensywnym czerwonym kolorem tworzy wyjątkowy efekt, który odróżni Twoje felgi od innych. Dzięki dokładnemu pomalowaniu farbą o imponującym połysku, Twój pojazd zyska niezwykłą estetykę.

Podkład Dla Pełnej Trwałości

Aby zapewnić trwałość i doskonałe przywieranie farby, do naszego kompletu do felg dołączamy specjalny podkład. Dzięki temu Twoje malowanie będzie trwałe i odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Odkryj, jak nasz "Komplet do Felg Farba 9005 Połysk + Farba RAL 3020 Czerwona Połysk + Podkład" może odmienić wygląd Twoich felg, dodając im elegancji i charakteru. To nie tylko farba, to sztuka, która nadaje Twojemu pojazdowi niepowtarzalny styl.

10000 Przedmioty
Ładowanie...