NCS S 8500-N

100,00 zł
Brutto
Blisko

NCS S 8500-N

Wprowadź swoje projekty w świat subtelnej elegancji i zmysłowego uroku dzięki NCS S 8500-N Farba Proszkowa w odcieniu szarego metaliku. Ta wyjątkowa farba łączy w sobie nowoczesność i klasyczną estetykę, tworząc niepowtarzalne wykończenia, które oczarowują zmysły.

Kolor: NCS S 8500-N - Szary Metalik to paleta odcieni szarości, wzbogacona delikatnym efektem metalicznym. Ta subtelna mieszanka nadaje powierzchni niezwykłą głębię, zdolną zachwycić każdego obserwatora.

Powierzchnia: Gładki mat to harmoniczne połączenie spokoju matowego wykończenia z jedwabiście gładką powierzchnią. To wyjątkowe zestawienie podkreśla kolor i nadaje mu jednocześnie miękkości wizualnej.

Żywica: Farba oparta na poliestrowej żywicy gwarantuje trwałość i odporność na zmienne warunki. Ta kombinacja nadaje odcieniowi nie tylko piękno, ale również długowieczność.

Rodzaj aplikacji: Metoda elektrostatyczna, oparta na zastosowaniu korony elektrycznej, pozwala na równomierne pokrycie powierzchni, zachowując jednocześnie dokładność i precyzję.

Temperatura wypalania: Proces wypalania w temperaturze 190°C przez 15-20 minut to klucz do osiągnięcia idealnego efektu. W tym momencie farba osiąga swoją ostateczną postać, utrwalając piękno odcienia i wykończenia.

Stopień połysku: Z poziomem połysku mieszczącym się między 15 a 25%, farba ta łączy w sobie dyskretny efekt połysku z matową bazą. To tworzy subtelne odbicia światła, które dodają kolorowi głębokości i elegancji.

NCS S 8500-N Szary Metalik w formie farby proszkowej to nie tylko produkt, ale także inspiracja do tworzenia nowych wymiarów estetycznych. Niech ten szlachetny odcień ożywi Twoje projekty, dodając im nutę nowoczesności i szczyptę luksusu.

57 Przedmioty
Ładowanie...