Farba Proszkowa Złota Gładki Połysk

90,00 zł
Brutto
Blisko

Farba Proszkowa Złota Gładki Połysk

Witamy w świecie luksusu i blasku dzięki naszej farbie proszkowej - Złota Gładki Połysk. To produkt, który zapewni Twoim powierzchniom niesamowity efekt lśniącej, złotej mieniącej się powłoki.

Cechy produktu:

  • Kolor: Złota Gładki Połysk - to niezrównany odcień złota, który emanuje elegancją i prestiżem. Jego intensywny, pełen blasku wygląd sprawi, że Twoje projekty będą wyjątkowe.
  • Temperatura wypalania: Proces wypalania naszej farby proszkowej jest łatwy i efektywny. Wystarczy utrzymać temperaturę na poziomie 190°C przez 15 minut, aby uzyskać niesamowity efekt wysokiego połysku.
  • Rodzaj aplikacji: Dzięki zaawansowanej technologii elektrostatyki (metoda "Corona") aplikacja farby będzie niezwykle precyzyjna. Powłoka równomiernie pokryje każdą powierzchnię, co przekłada się na piękny i jednolity wygląd.
  • Stopień połysku: Nasza farba proszkowa Złota Gładki Połysk oferuje intensywny stopień połysku w zakresie od 80% do 100%. To wyjątkowy efekt, który dodaje powierzchniom prestiżu i wyrafinowania.
  • Informacje dodatkowe: Nasza farba proszkowa nie wymaga nakładania dodatkowej warstwy lakieru bezbarwnego. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości żywicy, powierzchnie zyskają wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia.

Odkryj potęgę złota i niepowtarzalny połysk dzięki farbie proszkowej Złota Gładki Połysk. Twórz projekty, które przyciągają uwagę i wzbudzają zachwyt. Ten produkt pozwoli Ci wnieść do swoich projektów niesamowity element luksusu i ekskluzywności. Niech Twoje powierzchnie zabłyszczą złotym blaskiem, który doda im wyjątkowego charakteru i wyglądu.

Cena za 1 kg.

Zamówienia powyżej 20 kg cenę ustalamy indywidualnie drogą mailową lub telefonicznie.

Consus
99 Przedmioty
Ładowanie...