Farba Proszkowa Złota Gładki Półpołysk

89,00 zł
Brutto
Blisko

Farba Proszkowa Złota Gładki Półpołysk

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej farby proszkowej - Złota Gładki Półpołysk. Ta doskonała kombinacja złota z subtelnie wyważonym połyskiem półpołysku nada Twoim projektom wyjątkowej klasy i elegancji.

Cechy produktu:

  • Kolor: Złota Gładki Półpołysk - to zachwycający odcień złota, który w połączeniu z półpołyskiem nadaje powierzchniom efektownego wyglądu. To idealna kombinacja, która doda blasku i wyrafinowania Twoim projektom.
  • Temperatura wypalania: Proces wypalania naszej farby proszkowej jest niezwykle prosty. Przy utrzymaniu temperatury na poziomie 190°C przez 15 minut, osiągniesz doskonałe rezultaty półpołysku.
  • Rodzaj aplikacji: Dzięki zaawansowanej technologii elektrostatyki (metoda "Corona"), aplikacja farby jest precyzyjna i równomierna. Powłoka doskonale pokryje każdą powierzchnię, a półpołysk nadaje projektom subtelności.
  • Stopień połysku: Nasza farba proszkowa Złota Gładki Półpołysk oferuje stopień połysku w zakresie od 60% do 80%. To wyjątkowy efekt, który zachwyci każdego obserwatora.
  • Informacje dodatkowe: Farba proszkowa Złota Gładki Półpołysk nie wymaga dodatkowej warstwy lakieru bezbarwnego. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości żywicy, powierzchnie uzyskują trwałość i odporność na uszkodzenia.

Odkryj piękno połysku i elegancji złota dzięki farbie proszkowej Złota Gładki Półpołysk. Twórz projekty, które będą zachwycać swoim wyglądem i przyciągać uwagę. To produkt, który pozwoli Ci wyrazić swoją kreatywność i podkreślić wyjątkowość każdej powierzchni. Złota Gładki Półpołysk to gwarancja estetycznego sukcesu Twoich projektów!

Cena za 1 kg.

Zamówienia powyżej 20 kg cenę ustalamy indywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.

Consus
99 Przedmioty
Ładowanie...