Farba Proszkowa Miedziany Złoty Gładki Półpołysk

80,00 zł
Brutto
Blisko

Farba Proszkowa Miedziany Złoty Gładki Półpołysk 

Zapraszamy do odkrycia magii i elegancji dzięki naszej farbie proszkowej - Miedziany Złoty w Gładkim Półpołysku. Ten wyjątkowy produkt połączy piękno miedzi z subtelnym połyskiem półpołysku, nadając Twoim projektom niezwykły urok.

Cechy produktu:

  • Kolor: Miedziany Złoty w Gładkim Półpołysku - to niezwykle efektowny odcień miedzi z delikatnym połyskiem półpołysku. Ten połączony efekt nadaje powierzchniom wyjątkowej głębi i charakteru.

  • Temperatura wypalania: Proces wypalania naszej farby proszkowej jest prosty i skuteczny. Przy utrzymaniu temperatury na poziomie 190°C przez 15 minut, uzyskasz doskonały efekt półpołysku.

  • Rodzaj aplikacji: Dzięki zaawansowanej technologii elektrostatyki (metoda "Corona"), aplikacja farby jest precyzyjna i równomierna. Powłoka doskonale pokryje każdą powierzchnię, a subtelny połysk podkreśli urok Twojego projektu.

  • Stopień połysku: Nasza farba proszkowa Miedziany Złoty w Gładkim Półpołysku oferuje stopień połysku w zakresie od 60% do 80%. To idealne połączenie, które nadaje powierzchniom eleganckiego i wyjątkowego wyglądu.

  • Informacje dodatkowe: Farba proszkowa Miedziany Złoty w Gładkim Półpołysku nie wymaga dodatkowej warstwy lakieru bezbarwnego. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości żywicy, powierzchnie uzyskają trwałość i odporność na uszkodzenia.

Odkryj piękno połączenia miedzi z połyskiem półpołysku dzięki farbie proszkowej Miedziany Złoty w Gładkim Półpołysku. Twórz projekty, które będą przyciągać uwagę i wzbudzać zachwyt. To produkt, który pozwoli Ci wyrazić swoją kreatywność i podkreślić unikalność każdej powierzchni. Miedziany Złoty w Gładkim Półpołysku to gwarancja wyjątkowego efektu i estetycznego sukcesu Twoich projektów!

Cena za 1 kg.

Zamówienia powyżej 20 kg cenę ustalamy indywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.

Consus
99 Przedmioty
Ładowanie...