Kombinezon AlphaTec 2000 Standard

40,00 zł
Brutto
1a372f700806b09ff72b4d321c5fcc9d.jpg

Kombinezon AlphaTec 2000 Standard

Przeznaczony do użycia w warunkach podwyższonej temperatury, aby zapewnić równowagę między ochroną a wygodą. Zastosowanie: sprzątanie i przygotowywanie pomieszczeń czystych, malowanie nadwozi, w tym kontrola powierzchni, obsługa i konserwacja linii produkcyjnych, czyszczenie instalacji i maszyn, konserwacja instalacji i maszyn, usługi weterynaryjne oraz inne.

Kombinezon AlphaTec 2000 Standard to wysoce zaawansowany strój ochronny, stworzony z myślą o zapewnieniu użytkownikowi kompleksowej ochrony przed różnorodnymi zagrożeniami chemicznymi, czynnikami biologicznymi i pyłami. Ten model wyróżnia się nie tylko doskonałą ochroną, ale także wygodą noszenia oraz wysoką trwałością, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla profesjonalistów pracujących w najbardziej wymagających warunkach.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY I ZALETY:

  • Ochrona — Kaptur, rękawy, nogawki i przedni panel jest wykonany z tkaniny MICROCHEM by AlphaTec 2000
  • Przepuszcza parę wodną („ oddycha”), co pomaga zmniejszyć ryzyko stresu termicznego
  • Bez silikonu (cecha niezwykle ważna przy malowaniu natryskowym)
  • Antyelektrostatyczny — testowany zgodnie z normą EN 1149-5

Kombinezon AlphaTec 2000 Standard to niezawodny partner dla profesjonalistów, którzy stawiają na najwyższy poziom ochrony osobistej. Jego innowacyjne rozwiązania, solidność wykonania i zgodność z normami bezpieczeństwa czynią go niezbędnym wyposażeniem dla osób pracujących w najbardziej ryzykownych środowiskach.

Przy zakupie Pełnego kartonu - ( 10 SZT. ) - Cenę ustalamy idywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.

T5329000
100 Przedmioty
Ładowanie...