• Nowy
Zestaw Secura 3000 ADR
Zestaw Secura 3000 ADR
Zestaw Secura 3000 ADR
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Zestaw Secura 3000 ADR
Zestaw Secura 3000 ADR
Zestaw Secura 3000 ADR

Zestaw Secura 3000 ADR

130,00 zł
Brutto

ZESTAW SECURA 3000 ADR

Maska Secura 300 ADR to profesjonalne narzędzie dla lakierników proszkowych, które łączy w sobie skuteczną ochronę i wygodę użytkowania. Zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, posiada solidną konstrukcję z wysokiej jakości materiałów, zapewniających trwałą ochronę przed pyłami i szkodliwymi substancjami. Jej ergonomiczny design i regulowane paski sprawiają, że jest łatwa w dopasowaniu do różnych kształtów twarzy, co gwarantuje komfort noszenia nawet podczas długotrwałego użytkowania. Dodatkowo, zaawansowany system filtracji skutecznie eliminuje cząstki pyłów, zapewniając czyste powietrze dla użytkownika. Maska Secura 300 ADR to niezawodne narzędzie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów w branży lakierniczej.

e7acba9b213885fdbdebef8b5b6cf908.jpg

Zestaw SECURA 3000 ADR służy do bardzo szybkiego zabezpieczeniaukładu oddechowego przed szkodliwym działaniem substancjitoksycznych (organicznych i nieorganicznych, kwasnych,amoniaku i jego pochodnych organicznych) wystepujacych wpostaci par i gazów oraz aerozoli stałych (pyły, dymy) i ciekłych(mgły). Szczególnie przydatny jako wyposażenie podczas wykonywaniatransportu drogowego towarów niebezpiecznych.

Filtry w zestawie z maską Secura 300 ADR to kluczowy element zapewniający skuteczną ochronę przed szkodliwymi substancjami podczas prac lakierniczych proszkowych. Oto krótki opis filtrów:

  • Filtracja wielowarstwowa: W zestawie znajdują się filtry o wielowarstwowej konstrukcji, co gwarantuje skuteczną eliminację różnorodnych cząstek pyłów oraz substancji chemicznych. Dzięki temu użytkownik może pracować w bezpiecznych warunkach, bez narażenia się na szkodliwe działanie substancji.
  • Zgodność z normami bezpieczeństwa: Filtry spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, zapewniając skuteczną ochronę zgodnie z wymaganiami branżowymi. To ważne zabezpieczenie dla użytkownika podczas wykonywania precyzyjnych prac lakierniczych.
  • Łatwa wymiana: Zaprojektowane z myślą o użytkowniku, filtry w zestawie są łatwe do wymiany, co umożliwia utrzymanie maksymalnej wydajności maski. Prosta obsługa pozwala zachować efektywność ochrony nawet w trudnych warunkach pracy.
  • Długotrwała skuteczność: Filtry charakteryzują się trwałą skutecznością, co sprawia, że są niezbędnym elementem wyposażenia dla profesjonalistów. Dzięki nim maska Secura 300 ADR staje się kompletnym rozwiązaniem, gwarantującym ochronę na najwyższym poziomie.
82fe1cf12a33eac1706c17facae3d9fd.jpg
f2560e308a4e6a793a06f58f94e1f0b5.jpg

Najczęściej spotykane substancje, przed którymi chronią filtry SECAIR 3000.02 P2 R:

antymon i jego związki, azbest, bar i jego związki, bawełna, bezwodnik ftalowy, celuloza, chrom i jego związki, cyjanamid, cyna i jej związki, dwutlenek krzemu, dymy spawalnicze, fosfor, ftalan dwubutylu, glin i jego związki, 

Przy zakupie Pełnego kartonu - ( 9 kpl. ) - Cenę ustalamy idywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.

S567ASL0
100 Przedmioty
Ładowanie...