Miernik lakieru seria GL-1 z sondą wbudowaną
Miernik lakieru seria GL-1 z sondą wbudowaną
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Miernik lakieru seria GL-1 z sondą wbudowaną
Miernik lakieru seria GL-1 z sondą wbudowaną

Miernik lakieru seria GL-1 z sondą wbudowaną

100,00 zł
Brutto
Blisko

Samochodowy miernik, tester lakieru GL-1:

✔ pomiar na blachach stalowych i stalowych ocynkowanych;✔ rodzaj sondy:– GL-1: wbudowana;✔ rozdzielczość pomiaru:– GL-1: 1µm lub 10µm w zależności od ustawień w MENU;✔ zakres pomiaru (grubość lakieru):– GL-1: 0µm do 1100µm;✔ możliwość zerowania urządzenia (kalibracja) – płytka do zerowania (kalibracji) jest w zestawie;✔ pamięć:– GL-1: 100 pomiarów;✔ podświetlanie wyświetlacza LCD;✔ automatyczne wyłączenie miernika po 3 minutach bezczynności;✔ zasilanie: bateria alkaliczna 9V (np. 6LR61) lub akumulatorek 9V;✔ klawiatura poliwęglanowa;✔ gwarancja 24 miesiący.

308e59acbbefb22eaac67a1b04afb092.jpg

Podstawowy i Prosty w obsłudze.

Podstawowe mierniki do pomiarów grubości lakieru na samochodowych blachach stalowych.

Funkcja Kalibracji

  • prosta kalibracja
  • płytka w zestawie

Funkcja kalibracji – zerowania sprawia, że miernik będzie mierzył poprawnie w każdych warunkach, nawet po kilku latach użytkowania.Przed pomiarami możesz miernik skalibrować i być pewnym, że pomiary będą prawidłowe.Miernik posiada kompensację dzięki temu automatycznie kalibruje się, ale dokładna kalibracja możliwa jest zawsze za pomocą płytki kalibracyjnej.

Uwaga na mierniki bez płytek kalibracyjnych – w takich miernikach wkrótce błąd pomiarowy wzrośnie, ponieważ sonda ulega zużyciu (ściera się) oraz dodatkowo wpłynie na to starzenie się elementów elektronicznych. Dlatego nawet mierniki warte kilka tysięcy złotych posiadają w zestawie płytki kalibracyjne oraz funkcję kalibracji.

W zestawie znajduję się:

  • miernik grubości lakieru GL-1
  • płytka do zerowania – kalibracji
  • bateria alkaliczna 9V
  • instrukcja
ef5232002469180ea3eb37219963924e.jpg
100 Przedmioty
Ładowanie...