Solvex Plus 37-676 z nitrylu, zielone

12,00 zł
Brutto
Blisko
199dff8a2f9688507de6eed511f59cab.jpg

Solvex Plus 37-676 z nitrylu, zielone

Mieszanka neoprenu oraz lateksu, dająca pewną ochronę przed bardzo szerokim spektrum chemikaliów. Podwójnie zanurzane dla uzyskania podwójnej ochrony. Bardzo mocna ochrona przed solami oraz detergentami. Ciężkie rękawice z wykończeniem wypukłym rombem. Pomagają zredukować ryzyko podrażnienia skóry.

Rękawice specjalistyczne Solvex Plus 37-676 to zaawansowane narzędzie ochronne, zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów, którzy wymagają skutecznej ochrony w trudnych warunkach. Wykonane z nitrylu, rękawice te łączą w sobie doskonałą wytrzymałość z elastycznością, co sprawia, że są niezastąpionym elementem wyposażenia w środowiskach, gdzie kontakt z substancjami chemicznymi jest nieunikniony.

Najważniejsze cechy

  • Wytrzymała rękawica
  • Dwukolorowy z naturalną gumą i neoprenem
  • Podszewka flokowana w 100% z bawełny

Katalizatory chemiczne wulkanizacji

  • Białka występujące w kauczuku naturalnym
  • Dietyloditiokarbaminian cynku 

Rękawice Solvex Plus 37-676 z nitrylu to nie tylko narzędzie ochronne, ale również niezawodny partner dla profesjonalistów, którzy stawiają na bezpieczeństwo i skuteczność w swojej pracy. Ich specjalistyczne właściwości czynią je doskonałym wyborem w różnorodnych warunkach, gdzie ochrona dłoni jest kluczowa.

Przy zakupie Pełnego kartonu - ( 12 PAR ) - Cenę ustalamy idywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.

T5451000
100 Przedmioty
Ładowanie...