Farba Proszkowa Brązowo-Złota Lampa Gładki Mat

55,00 zł
Brutto
Blisko

Farba Proszkowa Brązowo-Złota Lampa Gładki Mat

Wprowadź swoje projekty w nową erę elegancji dzięki naszej farbie proszkowej - Brązowo-Złota Lampa w Gładkim Macie. Ten unikalny produkt łączy w sobie ciepło brązu z efektem złotej poświaty, nadając Twoim projektom niepowtarzalny i wyrafinowany charakter.

Cechy produktu:

  • Kolor: Brązowo-Złota Lampa w Gładkim Macie - to urokliwe połączenie brązu z delikatną złotą poświatą. Ten subtelny efekt nadaje powierzchniom wyjątkowej głębi i uroku, przyciągając wzrok.
  • Temperatura wypalania: Proces wypalania naszej farby proszkowej jest prosty i skuteczny. Przy utrzymaniu temperatury na poziomie 190°C przez 15 minut, uzyskasz doskonały efekt matowego wykończenia.
  • Rodzaj aplikacji: Dzięki zaawansowanej technologii elektrostatyki (metoda "Corona"), aplikacja farby jest precyzyjna i równomierna. Powłoka doskonale pokryje każdą powierzchnię, a subtelna złota poświata podkreśli wyjątkowy charakter Twojego projektu.
  • Stopień połysku: Nasza farba proszkowa Brązowo-Złota Lampa w Gładkim Macie oferuje stopień połysku w zakresie od 30% do 60%. To efekt, który dodaje Twoim powierzchniom delikatnego blasku bez utraty elegancji.
  • Informacje dodatkowe: Farba proszkowa Brązowo-Złota Lampa w Gładkim Macie nie wymaga dodatkowej warstwy lakieru bezbarwnego. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości żywicy, powierzchnie uzyskują trwałość i odporność na uszkodzenia.

Odkryj urok brązu w połączeniu z złotą poświatą dzięki farbie proszkowej Brązowo-Złota Lampa w Gładkim Macie. Twórz projekty, które emanują wyrafinowaniem i urokiem. To produkt, który pozwoli Ci wyrazić swoją kreatywność i podkreślić wyjątkowość każdej powierzchni. Brązowo-Złota Lampa w Gładkim Macie to gwarancja piękna i estetycznego sukcesu Twoich projektów!

Cena za 1 kg. 

Zamówienia powyżej 20 kg cenę ustalamy indywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.

Consus
99 Przedmioty
Ładowanie...